Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
In the Earth (2021)

In the Earth (2021)

Nature is a force of evil.Apr. 16, 2021United Kingdom107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa bota kërkon për një kurë për një virus që ka shkaktuar një pandemi, një shkencëtar dhe një udhërfyes sipërmerr nje kontrroll thellë në pyll për një operacion rutinë. Ndërsa bie nata, sipërmarrja e tyre do të kthehet në një udhëtim të tmerrshëm në zemër të errësirës, ​​me pyllin që duket se po vjen në jetë.

In the Earth (2021)
Titulli origjinal In the Earth
Vlerësimi IMDb 5.1 2,357 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 28 vota

Regjizori

Ben Wheatley
Regjizori

Aktorët

Joel Fry isMartin Lowery
Martin Lowery
Hayley Squires isDr. Olivia Wendle
Dr. Olivia Wendle
Reece Shearsmith isZach Whitehead
Zach Whitehead
John Hollingworth isLord James Karel
Lord James Karel
Mark Monero isDr. Frank Jarrek
Dr. Frank Jarrek
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cursed 2005 me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021
Carver 2008
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
The Power 2021
122 2019
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
The Seventh Day 2021
Frontier(s) 2007
The New Mutants 2020
Jakob’s Wife 2021