Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
In Good Company (2004) me Titra Shqip

In Good Company (2004) me Titra Shqip

Ai është i pasur, i ri dhe i pashëm. Ai është i dashuruar me ty dhe është shefi i babait tënd.Dec. 29, 2004USA109 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pesëdhjetë vjeçari Dan Foreman, drejtor komercial i një kompanie, humbet pozicionin e tij pas blerjes së kompanisë së tij nga një shumëkombëshe. Shefi i ri është Carter, një i ri i papërvojë, i cili sikur të mos mjaftonte, fillon të tërheqë Alex, vajzën e dashur të Danit.

In Good Company (2004) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal In Good Company
Vlerësimi IMDb 6.4 54,474 vota
Vlerësimi TMDb 6 480 vota

Regjizori

Paul Weitz
Regjizori

Aktorët

Topher Grace isCarter Duryea
Carter Duryea
Scarlett Johansson isAlex Foreman
Alex Foreman
Dennis Quaid isDan Foreman
Dan Foreman
Clark Gregg isMark Steckle
Mark Steckle
Selma Blair isKimberly
Kimberly
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fear of Rain 2021
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
The Mule (2014) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
The 24th (2020) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Payback 2021
Rush Hour 3 2007
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip