Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
In Bruges (2008) me Titra Shqip

In Bruges (2008) me Titra Shqip

Në fillim gjuaj, pastaj shikoFeb. 08, 2008United Kingdom108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ray dhe Ken janë dy vrasës me pagesë,  të ftohtë dhe të pamëshirshëm, të detyruar nga shefi i tyre të strehohen në qytetin e qetë flamand të artit pas misionit të tyre të fundit, vrasja e një prifti shkoi keq për shkak të Ray, duke shkaktuar vdekjen e një fëmije. . Dhe ndërsa ndjenja e fajit të Ray rritet, Keni shpërqendrohet duke vizituar qytetin, monumentet dhe muzetë e tij, duke pritur për direktiva nga lart. Ndërkohë, ata bëhen progresivisht pjesë e një rrjedhe të çuditshme takimesh krejt surreale: turistë dhe vendas, prostituta dhe një grup filmash që bëjnë xhiron e qytetit. Derisa të vijë urdhri i shefit, i destinuar të ndryshojë rendin e gjërave përsëri.

In Bruges (2008) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal In Bruges
Vlerësimi IMDb 7.9 405,517 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 3,780 vota

Regjizori

Aktorët

Ralph Fiennes isHarry Waters
Harry Waters
Clémence Poésy isChloë Villette
Chloë Villette
Elizabeth Berrington isNatalie Waters
Natalie Waters
Mark Donovan isOverweight Man (uncredited)
Overweight Man (uncredited)
Eric Godon isYuri (uncredited)
Yuri (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hustle Down (2021) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
Benedetta (2021) me Titra Shqip
Persian Lessons (2020) me Titra Shqip
The Vault 2021
Historias lamentables (2021) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Boulevard (2014) me Titra Shqip
Kingdom: Ashin of the North (2021) me Titra Shqip
Trainspotting (1996) me Titra Shqip