Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Immortals 2011

Immortals 2011

The Gods need a hero.Nov. 10, 2011United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I verbuar nga epshi për pushtet, Hyperion (Mickey Rourke), mbreti gjakatar i Titanëve, u ka shpallur luftë perëndive të Olimpit dhe mbarë njerëzimit. Në kërkim të një harku legjendar që do të lejojë të lirojë vëllezërit e tij, të burgosur në shkëmb, me njerëzit e tij ai mbjell terror nëpër fshatrat e Greqisë antike, duke shkatërruar gjithçka dhe duke vrarë këdo që i del përpara, përfshirë prindërit e Tezeut të ri Henry Cavill), i cili zotohet të hakmerret. I edukuar nga mishërimi i Zeusit në tokë (John Hurt) dhe i ndihmuar nga këshillat e priftëreshës vizionare Freda (Freida Pinto) dhe aftësitë e hajdutit Stavros (Stephen Dorff), djali mbledh një grup ndjekësish me të cilët formon një ushtria e gatshme për të ndaluar valën e shkatërrimit dhe për të rivendosur rendin dhe paqen.

Immortals 2011
Immortals 2011
Immortals 2011
Immortals 2011
Immortals 2011
Immortals 2011
Immortals 2011
Immortals 2011
Titulli origjinal Immortals
Vlerësimi IMDb 6 162,581 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1,957 vota

Regjizori

Tarsem Singh
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wild Child 2008
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
The Vault 2021
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip