Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
I’m Not There (2007) me Titra Shqip

I’m Not There (2007) me Titra Shqip

E tëra çfarë mund të bëj është të jem unë...Oct. 01, 2007Germany135 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Miti i Bob Dylan u nda në disa faza: nga fillimet deri në suksesin e tij në muzikën popullore, pastaj pikë kthese e diskutueshme e rokut, fermentimi fetar dhe angazhimi politik. Të gjitha të përziera me jetën private, ndonjëherë të trazuara.

I’m Not There (2007) me Titra Shqip
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal I'm Not There
Vlerësimi IMDb 6.9 57,503 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 501 vota

Regjizori

Todd Haynes
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Malcolm & Marie 2021
Make It Happen 2008
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
Crisis 2021
The Hole (2001) me Titra Shqip
The Dig (2021)
Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
Black Bear 2020
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Naandhi 2021
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
Madison 2001