Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip

I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip

Nov. 30, 1979Italy95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Tom, një njeri gjigant i madh me një zemër ari, ka jetuar për një kohë të gjatë në Afrikë, ku fiton jetesën e tij duke organizuar mashtrime të vogla kundër turistëve në kërkim të ekzotizmit. Në krah është kushëriri i tij Slim, i cili ka bashkuar forcat me të. Por një aventurier i bardhë është vendosur në të njëjtën zonë dhe fillon të bastisë kafshët për t’i dërguar te koleksionistët e pasur. Tom dhe Slim akuzohen padrejtësisht për vjedhje dhe burgosen, por ata çlirohen dhe godasin planet e gjuetarëve.

I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
Titulli origjinal Io sto con gli ippopotami
Vlerësimi IMDb 6.7 8,315 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 346 vota

Regjizori

Aktorët

Joe Bugner isJack Ormond
Jack Ormond
May Dlamini isMama Leone
Mama Leone
Sandy Nkomo isStella's Father
Stella's Father
Malcolm Kirk isOrmond's Henchman
Ormond's Henchman
Johan Naude isOrmond's Henchman
Ormond's Henchman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Locked Down 2021
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)
Hillbilly Elegy 2020
Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Historias lamentables (2021) me Titra Shqip
The Cure (2020)
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip