Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
If I Stay (2014) me Titra Shqip

If I Stay (2014) me Titra Shqip

Jeto për Dashurinë.Aug. 21, 2014United States106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Përballë vendimit më të vështirë të jetës së saj, 17-vjeçarja Mia Hall (Chloë Gratz Moretz) është thirrur të zgjedhë mes ndjekjes së ëndrrave të saj muzikore në Juilliard dhe Adam (Jamie Backley), dashuria e jetës së saj. Fati, megjithatë, ka diçka tjetër në plan, dhe një aksident i keq me makinë e dërgon atë në koma. Me gjithçka që ndryshon papritur, Mia ka një përvojë jashtë trupit dhe e gjen veten të pezulluar midis jetës dhe vdekjes duke vëzhguar gjithçka që ndodh rreth saj, duke pyetur se çfarë të bëjë: të zgjohhet dhe jetojë një ekzistencë më komplekse nga sa e imagjinonte. Ose të flejë përgjithmonë.

If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal If I Stay
Vlerësimi IMDb 6.7 118,585 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 3,666 vota

Regjizori

R.J. Cutler
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
Breathe (2017) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
Crash 2005
Together (2021) me Titra Shqip
Joker (2019)
Lolita (1997) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
Malcolm & Marie 2021
Barbershop 2: Back in Business 2004
Red Dot 2021