Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Idiocracy 2006

Idiocracy 2006

In the future, intelligence is extinct.Sep. 01, 2006United States84 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Joe Bauers, një amerikan tipik mesatar, është zgjedhur nga Pentagoni si një kavje për një projekt letargjie së bashku me Rita, një prostitutë të cilën ai beson se është një piktore. Eksperimenti “top sekret” pritet të zgjasë një vit, por autori i krimit arrestohet dhe dy të pafatët bien në harresë. Të zgjuar në 2505, ata e kuptojnë se ata janë dy njerëzit më të zgjuar në Shtetet e Bashkuara …

Idiocracy 2006
Idiocracy 2006
Idiocracy 2006
Idiocracy 2006
Idiocracy 2006
Titulli origjinal Idiocracy
Vlerësimi IMDb 6.6 149,408 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 1,823 vota

Regjizori

Mike Judge
Regjizori

Aktorët

Luke Wilson isCpl.
Cpl. "Average Joe" Bauers/"Not Sure"
Dax Shepard isFrito Pendejo
Frito Pendejo
Terry Crews isPresident Dwayne Elizondo Mountain Dew Herbert Camacho
President Dwayne Elizondo Mountain Dew Herbert Camacho
Anthony 'Citric' Campos isSecretary of Defense
Secretary of Defense
David Herman isSecretary of State
Secretary of State
Sonny Castillo isProsecutor
Prosecutor
Robert Musgrave isSgt. Keller
Sgt. Keller
Michael McCafferty isOfficer Collins
Officer Collins
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Children of Men (2006)
Jumanji: Level One 2021
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
A California Christmas (2020)
Bridge of Dragons 1999
The Circle (2017) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp 2018
Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Wolfwalkers 2020
Terminator 2: Judgment Day 1991
Another Round 2020 me Titra Shqip