Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 68 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Idiocracy 2006 me Titra Shqip

Idiocracy 2006 me Titra Shqip

Në të ardhmen, inteligjenca është zhdukur.Sep. 01, 2006United States84 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Joe Bauers, një amerikan tipik mesatar, është zgjedhur nga Pentagoni si një kavje për një projekt letargjie së bashku me Rita, një prostitutë të cilën ai beson se është një piktore. Eksperimenti “top sekret” pritet të zgjasë një vit, por autori i krimit arrestohet dhe dy të pafatët bien në harresë. Të zgjuar në 2505, ata e kuptojnë se ata janë dy njerëzit më të zgjuar në Shtetet e Bashkuara …

Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Titulli origjinal Idiocracy
Vlerësimi IMDb 6.6 149,408 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 1,823 vota

Regjizori

Mike Judge
Regjizori

Aktorët

Luke Wilson isCpl.
Cpl. "Average Joe" Bauers/"Not Sure"
Dax Shepard isFrito Pendejo
Frito Pendejo
Terry Crews isPresident Dwayne Elizondo Mountain Dew Herbert Camacho
President Dwayne Elizondo Mountain Dew Herbert Camacho
Anthony 'Citric' Campos isSecretary of Defense
Secretary of Defense
David Herman isSecretary of State
Secretary of State
Sonny Castillo isProsecutor
Prosecutor
Robert Musgrave isSgt. Keller
Sgt. Keller
Michael McCafferty isOfficer Collins
Officer Collins
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Stowaway 2021
High Risk (1995) me Titra Shqip
Paint 2020
The Avengers (2012) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip