Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Ida Red (2021) me Titra Shqip

Ida Red (2021) me Titra Shqip

Nov. 05, 2021USA111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kriminelja profesioniste Ida “Red” Walker po lufton me një sëmundje fatale ndërsa vuan dënimin e saj 25-vjeçar në burg në shtetin mashtrues të Oklahoma. Asaj nuk i mbetet shumë për të jetuar. Son Wyatt drejton biznesin familjar me xhaxhain e tij. Kur një marrëveshje shkon keq, Collier, një polic lokal dhe kunati i Wyatt, bashkohet nga një agjent i FBI për të identifikuar përgjegjësit.

Ida Red (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ida Red
Vlerësimi IMDb 6.7 25 vota

Regjizori

John Swab
Regjizori

Aktorët

Josh Hartnett isWyatt Walker
Wyatt Walker
Frank Grillo isDallas Walker
Dallas Walker
Melissa Leo isIda ‘Red’ Walker
Ida ‘Red’ Walker
Sofia Hublitz isDarla Walker
Darla Walker
Deborah Ann Woll isJeanie Walker
Jeanie Walker
Slaine isBodie Collier
Bodie Collier
William Forsythe isLawrence Twilley
Lawrence Twilley
Mark Boone Junior isBenson Drummond
Benson Drummond
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip
Wild Mountain Thyme 2020
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Forensic (2020)
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Copshop (2021) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip