Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip

I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip

Sep. 17, 2020USA87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për lançimin e romanit të saj të ri, shkrimtarja 35-vjeçare Kate Conklin është e ftuar të flasë në ish universitetin e saj nga mentori dhe ish-profesorja e letërsisë. Pas pranimit, ajo do ta gjejë veten të përfshirë thellë në jetën e një grupi studentësh.

I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Used to Go Here
Vlerësimi IMDb 5.6 2,970 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 31 vota

Regjizori

Kris Rey
Regjizori

Aktorët

Gillian Jacobs isKate Conklin
Kate Conklin
Jemaine Clement isDavid Kirkpatrick
David Kirkpatrick
Jorma Taccone isBradley Cooper
Bradley Cooper
Brandon Daley isTall Brandon
Tall Brandon
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Balls of Fury (2007) me Titra Shqip
The Mule (2014) me Titra Shqip
Life Stinks (1991) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Fever Dream (2021) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
Snakehead (2021) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Making Love 2000