Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.to
  • Server 3femax20.com
  • Server 4evoload.io
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020

I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020

Mar. 20, 2020Canada102 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Iris takon Simon gjatë një dimri të ashpër Kanadez. Të dy fillojnë një marrëdhënie romantike, energjike, argëtuese dhe seksi, të plotë me gjithë atë pasion dhe intensitet për të cilin janë të aftë vetëm dy 20-vjeçarë. Ndërsa Simon është në rrugë, Iris takon djem të tjerë në një aplikacion takimesh, duke e ndërlikuar ndjeshëm marrëdhënien

I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
Titulli origjinal I Propose We Never See Each Other Again After Tonight
Vlerësimi IMDb 5.2 124 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 5 vota

Regjizori

Sean Garrity
Regjizori

Aktorët

Hera Nalam isIris DelaCruz
Iris DelaCruz
Kristian Jordan isSimon Friesen
Simon Friesen
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Get Together (2020) me Titra Shqip
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
Slate (2020) me Titra Shqip
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
Robin Hood: Men in Tights (1993) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Step Up (2006) me Titra Shqip