Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip

I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip

I burgosuri i cili nuk do të shkonte drejt.Jan. 18, 2009France98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Steven Russell (Jim Carrey) është një burrë i martuar për fat të mirë me Debbie (Leslie Mann) e cila, pas një aksidenti automobilistik, papritmas kupton se ai gjithmonë ka mbajtur heshtur nga vetja një të vërtetë themelore: ai tërhiqet nga burrat. Kështu ai vendos të ndryshojë jetën e tij dhe e bën atë në një mënyrë radikale, edhe nëse kjo përfundon duke e çuar atë në shkeljen e ligjit. Ai përfundon në burg dhe ndan një qeli me Phillip Morris (Ewan McGregor) dhe së shpejti bie në dashuri me të. Por Filipi lirohet dhe Steven, për ta arritur tek ai për të ndërtuar një çift të përsosur me të, fillon të përpiqet të arratiset pa pushim, gjithmonë duke u kapur më vonë.

I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Love You Phillip Morris
Vlerësimi IMDb 6.6 92,746 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1,194 vota

Regjizori

Glenn Ficarra
Regjizori

Aktorët

Jim Carrey isSteven Russell
Steven Russell
Ewan McGregor isPhillip Morris
Phillip Morris
Brennan Brown isLarry Bukheim
Larry Bukheim
Nicholas Alexander isSteven's Brother
Steven's Brother
Tony Bentley isRacist Client
Racist Client
Michael Beasley isPrison Guard
Prison Guard
Sean Boyd isPoliceman
Policeman
Marcus Lyle Brown isYoung Doctor
Young Doctor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Capote 2005 me Titra Shqip
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
Chance (2020)
Annette (2021) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006
Back to School (2019) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
A Dangerous Method 2011
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
Last Summer (2021) me Titra Shqip