Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip

I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip

Popullariteti është i këndshëm. Vajzat e njohura nuk janë.Jul. 10, 2009Canada102 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Denisi vendos t’i deklarohet Beth-it, nxitësja e tifozëve më e shquar e shkollës së mesme. Për ta bërë këtë, ai përdor një moment shumë publik: fjalimin e lamtumirës gjatë dorëzimit të diplomave. Një zgjedhje e guximshme dhe ekstreme që përuron një situatë krejtësisht të re, aq sa e re do të jetë edhe jeta e tyre pas shkollës së mesme.

I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip
I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip
I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip
I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Love You, Beth Cooper
Vlerësimi IMDb 5.3 34,492 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 645 vota

Regjizori

Aktorët

Paul Rust isDenis Cooverman
Denis Cooverman
Jack Carpenter isRich Munsch
Rich Munsch
Marie Avgeropoulos isValli Wooley
Valli Wooley
Josh Emerson isGreg Saloga
Greg Saloga
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Queenpins (2021) me Titra Shqip
Cuban Fury (2014) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
Superintelligence (2020) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Just Say Yes (2021) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
French Exit (2021)