Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip

I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip

Në betejën midis së mirës dhe së keqes, një i pavdekshëm mban çelësinJan. 22, 2014United States92 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Adam (Aaron Eckhart), i rikthyer në jetë nga Victor Frankenstein (Aden Young), ka mbijetuar deri në ditët e sotme për shkak të një teke gjenetike të lidhur me krijimin e tij. Duke mashtruar sa më mirë në një metropol të errët dhe gotik, ai e gjen veten të përfshirë në një luftë shekullore midis dy klaneve të pavdekshme.

I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip
I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip
I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip
I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip
I, Frankenstein (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal I, Frankenstein
Vlerësimi IMDb 5.1 79,214 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 1,481 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017
Locked In (2021)
The Factory (2018) me Titra Shqip
Doomsdayer 2001
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip