Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 188 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip

I Care a Lot 2021 me Titra Shqip

Feb. 19, 2021United States119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Marla Grayson punon me sukses si kujdestare ligjore për njerëzit e moshuar që nuk janë më në gjendje të menaxhojnë financat e tyre. Ajo ka një talent të madh për të përdorur ligjin në të mirë të saj dhe në dëm të klientëve të saj. Por kur bie në kontakt me Jennifer, një kliente në dukje e përsosur, ajo e kupton që paraqitja mund të mashtrojë. Ndërsa mban ëndrrën e saj të pakapshme amerikane, Marla do të përjetojë aventurat më misterioze të jetës së saj.

I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal I Care a Lot
Vlerësimi IMDb 6.3 101,558 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 1,469 vota

Regjizori

J Blakeson
Regjizori

Aktorët

Rosamund Pike isMarla Grayson
Marla Grayson
Peter Dinklage isRoman Lunyov
Roman Lunyov
Dianne Wiest isJennifer Peterson
Jennifer Peterson
Chris Messina isDean Ericson
Dean Ericson
Macon Blair isFeldstrom
Feldstrom
Alicia Witt isDr. Amos
Dr. Amos
Damian Young isSam Rice
Sam Rice
Nicholas Logan isAlexi Ignatyev
Alexi Ignatyev
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Queen Bees (2021) me Titra Shqip
A Burlesque on Carmen (1915) me Titra Shqip
Mission: Possible 2021
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
Son 2021
Vampires vs. the Bronx 2020
Vivo (2021) me Titra Shqip