Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip

I Am Wrath (2016) me Titra Shqip

Unë vë hakmarrjen time mbi ta.Apr. 14, 2016United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Inxhinier i papunë, Stanley Hill dëshmon vrasjen e gruas së tij Vivian në një parking. I shkatërruar nga faji, Stanley është i fiksuar me imazhin e Vivian që po vdes në krahët e tij dhe, kur Detektivi Gibson dhe policët e tjerë të korruptuar tregojnë veten të paaftë dhe të painteresuar për t’i dhënë drejtësi, ai kthehet te shoku i vjetër Dennis, duke vendosur të marrë situatën në dorë . Kjo shpejt nxjerr në dritë të kaluarën e fshehur që ndajnë të dy miqtë, duke provuar se janë shumë më të rrezikshme se ç’mendonte kushdo.

I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Am Wrath
Vlerësimi IMDb 5.4 14,033 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 501 vota

Regjizori

Chuck Russell
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
A Whisker Away 2020