Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Hustle Down (2021) me Titra Shqip

Hustle Down (2021) me Titra Shqip

Sep. 30, 2021UnknownNot Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cully, një ngacmues dy-bitësh dhe shofer i një karteli droge Baja, e gjen veten duke u mbështetur në gjuetarin turk të aftë, por ngurrues të dhuratave, për të qëndruar jashtë kapjes së një vrasësi të pamëshirshëm dhe banditëve viciozë të udhëhequr nga një udhëheqës bande rivale pasi Cully ka vjedhur një makinë parash të mbushur me para të gatshme për shefin e tij. Dyshja kalon rrugët me Crystal, një balerin i zjarrtë me shumë sekrete dhe një aksion më të madh në të gjitha këto nga sa e kuptojnë për herë të parë. Nëse Cully mund ta bindë Turkun që të shkojë së bashku me skemat e tij të çmendura, ai mund t’i kthejë gruas dhe vajzës së tij të gjallë të gjallë.

Hustle Down (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hustle Down
Vlerësimi IMDb 4.4 70 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rush Hour 2 2001
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Falling for Figaro (2021) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
Knockout 2020
El Infierno (2010) me Titra Shqip
Bloodsport III 1996
Infinite (2021) me Titra Shqip
Luca (2021) me Titra Shqip
Another Round 2020 me Titra Shqip