Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 221 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip

How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip

Regjisori francez Bertrand Blier krijon një histori tepër joshëse për bukurinë, seksin dhe dashurinë.Oct. 26, 2005Italy95 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pasi fitoi një shumë të madhe parash në llotari, François i propozon Daniela, një prostitutë e shkëlqyer nga Pigalle, të braktisë profesionin për t’u bërë gruaja e tij. Ajo pranon: por Charly, një gangster i fuqishëm parizien, nuk është i gatshëm të heqë dorë nga e preferuara e tij …

How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Combien tu m'aimes ?
Vlerësimi IMDb 5.7 6,691 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 99 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Girl from the Song 2017
Love Actually (2003) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
The Right One 2021
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip
Diana (2018) me Titra Shqip
One A.M. (1916) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
Son of Rambow (2007) me Titra Shqip