Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip

How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip

Nov. 19, 2020France101 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Paris, 2020. Në një shoqëri ku super heronjtë janë rregulli i ditës dhe të integruar në mënyrë të përsosur, përhapet një substancë misterioze që siguron fuqi të posaçme për ata që nuk i kanë. Të ballafaquar me numrin në rritje të incidenteve, togerëve Moreau dhe Schaltzmann u jepet detyra të hetojnë se kush e përhapi substancën. Me ndihmën e Monté Carlo dhe Callista, dy ish-xhelatë, ata do të bëjnë gjithçka për të ndaluar trafikun por e kaluara e komplikuar e Moreau do ta bëjë misionin çdo gjë tjetër veçse të lehtë.

How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Comment je suis devenu super-héros
Vlerësimi IMDb 6 377 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 102 vota

Regjizori

Douglas Attal
Regjizori

Aktorët

Pio Marmaï isGary Moreau / Titan
Gary Moreau / Titan
Vimala Pons isLieutenant Cécile Schaltzmann
Lieutenant Cécile Schaltzmann
Benoît Poelvoorde isMonté Carlo
Monté Carlo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Jungle Cruise (2021) me Titra Shqip
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021) me Titra Shqip
Bloodsport 1988
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
American Ninja 1985
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)