Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 97 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip

Hotel Desire (2011) me Titra Shqip

Dec. 07, 2011Germany38 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia flet për një grua që jeton vetëm. Djali i saj shkoi tek babai i tij në një vend tjetër. Personazhi i parë është një shërbëtore në një hotel për t’i shërbyer njerëzve. Së pari, ajo pati disa probleme serioze në punën e saj. Ajo nuk mund të kujdesej për të dyja, punën e saj dhe djalin e saj. Mbikëqyrësi i saj zgjidhi disa probleme të saj sepse ai ishte një njeri i mirë dhe mund ta pëlqejë atë. Ajo nuk ishte e pasur dhe krenare, ajo dëgjoi këshillat e koleges të saj në lidhje me seksin sepse nuk kishte marrëdhënie seksuale për rreth shtatë vjet.

Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hotel Desire
Vlerësimi IMDb 5.7 2,690 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 62 vota

Regjizori

Sergej Moya
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Pompei (2020) me Titra Shqip
Villain (2020)
Group Sex (2010) me Titra Shqip
Alex & Emma 2003
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Chance (2020)
Kickboxer: Vengeance 2016
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
Taxi Driver (1976)
Another Round 2020 me Titra Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip