Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip

Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip

Të armatosura dhe disi të rrezikshme.May. 08, 2015United States87 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Arratisja e guximshme midis shkretëtirave të Teksasit të një police (Resee Witherspoon) dhe një të burgosure (Sofia Vergara), gruaja e një trafikanti të drogës, u detyruan të rrinin bashkë pavarësisht gjithçkaje.

Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hot Pursuit
Vlerësimi IMDb 5.2 49,675 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 1,339 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Changeling (2008) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006
Clash of the Titans 2010
The Circus (1928) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
High Risk (1995) me Titra Shqip
Rush Hour 1998
Trigger Point 2021
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip