Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Hong Boxing (2020) me Titra Shqip

Hong Boxing (2020) me Titra Shqip

Dec. 01, 2020105 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vendosur në Dinastinë e vjetër Qing, ky film përshkruan historinë e Boksierit Hong Lin Shirong një kasap i trajnuar nga artisti marcial legjendar Uong Fei Hung. Ai ka për qëllim të mposhtë armiqtë dhe të vërtetojë pafajësinë dhe të bëhet legjenda e ardhshme që i sjell lavdi Boksit Hong.

Hong Boxing (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 百家拳之洪拳

Regjizori

Li Lian Jun
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
Pandorum 2009
Clash of the Titans 2010
Breach 2020 me Titra Shqip
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Die Hard (1988) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
Army of One 2020 me Titra Shqip