Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip

Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip

May. 14, 2006United States86 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shannon ka ëndërruar për martesën perfekte gjatë gjithë jetës së saj, por kur i dashuri i saj Jack e lë në altar, nëna e saj Marla – një redaktore e zënë e një reviste prestigjioze në Los Angeles – i ofron asaj të shkojë në një muaj mjalti me të, për të shëruar marrëdhënien nënë – vajzë. Shannon është e hutuar: Marla gjithmonë ka treguar më shumë lidhje me punën sesa me të. Edhe pse e dyshimtë, vajza pranon, por as në hipotezat e saj më të këqija nuk mund ta kishte imagjinuar që nëna të planifikonte udhëtimin për të takuar dhe më pas të intervistonte ish -astronautin Nick Tercel, tani pronar i vendpushimit madhështor të Karaibeve ku ato po drejtohen …

Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Honeymoon with Mom
Vlerësimi IMDb 4.6 441 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Shelley Long isMarla (Mom)
Marla (Mom)
Jack Scalia isNick Tercel
Nick Tercel
Virginia Williams isShannon Bates
Shannon Bates
Edward Finlay isJAck Wicker
JAck Wicker
Suzanne Ford isMrs. Wicker
Mrs. Wicker
Daniel Bonjour isHot Exec. (uncredited)
Hot Exec. (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Circus (1928) me Titra Shqip
Barbershop 2002
Like Father (2018) me Titra Shqip
Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
French Exit (2021)
Stuck Apart (2021)
Pixie 2020
Bad Words (2013) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip