Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip

Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip

Nov. 30, 2016USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa ndjek kolegjin në Cape Town, Malea ndihet e kufizuar nga rregullat strikte të shkollës dhe vendos të shfrytëzojë maksimalisht aftësitë e saj të kërcimit. Kështu ajo merr me qira një teatër për të vënë në skenë një version hip hop të Romeo dhe Zhulietës. Ashtu si Kapuletët dhe Montagët, edhe aktorët përballen me grindje dhe probleme që dëmtojnë organizimin e të gjithë shfaqjes.

Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Honey 3: Dare to Dance
Vlerësimi IMDb 5.2 1,546 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 182 vota

Regjizori

Aktorët

Cassie Ventura isMelea Martin
Melea Martin
Kenny Wormald isErik Wildwood
Erik Wildwood
Sibongile Mlambo isIshani Magona
Ishani Magona
Sivuyile Ngesi isDJ Zubair Khumalo
DJ Zubair Khumalo
Adrian Galley isMr. Sammy Wright
Mr. Sammy Wright
Ambrose Uren isDajon Bell
Dajon Bell
Juanique Randall isThesis Advisor
Thesis Advisor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

AK vs AK 2020
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Blessed by Fire 2005 me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
American Psycho (2000) me Titra Shqip
Zooey (2021) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip
Soy Luna: The Last Concert (2021) me Titra Shqip
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021