Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Honey 2 (2011) me Titra Shqip

Honey 2 (2011) me Titra Shqip

Shkoni në çdo hap të rrugës.Jun. 23, 2011USA110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

17-vjeçarja Maria (Katerina Graham) sapo ka dalë nga shkolla e riformimit dhe nuk ka në plan të futet sërish në telashe, edhe pse lagjja e saj, Bronx, nuk është aspak një parajsë. E vendosur për të kultivuar një pasion të natyrshëm për kërcimin hip hop dhe për t’i dhënë stabilitet jetës së saj, ajo është e bindur nga Brandon (Randy Wayne), menaxher i një shkolle për talentet e rinj, të përgatisë një grup kërcimtarësh të padisiplinuar, HD.

Honey 2 (2011) me Titra Shqip
Honey 2 (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Honey 2
Vlerësimi IMDb 5.3 7,272 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 343 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Many Saints of Newark (2021) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
The Nest 2020
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
AK vs AK 2020
The Way We Are 2020
Suburra (2015)
The New World (2005) me Titra Shqip
Paint 2020
Seven Years in Tibet (1997) me Titra Shqip