Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Honest Thief 2020

Honest Thief 2020

Never steal a man's second chance.Sep. 03, 2020United States99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tom, një grabitës legjendar bankash, pasi u dashurua me Annie, vendos të fillojë nga e para dhe të lërë mënjanë të kaluarën e tij kriminale. Ai më pas bën një marrëveshje me FBI, e cila kurrë nuk ka arritur ta kapë atë. Por ai së shpejti e kupton se si federalët kanë një plan tjetër në mendje: të vendosin duart në plaçkën e tij dhe akuzojnë atë për vrasje. I bllokuar në kurth, dhe i ndjekur nga policia dhe FBI, ai e kupton se duhet të fshihet: duke marrë situatën në dorë, ai do të fillojë një hakmarrje shpërthyese.

Honest Thief 2020
Honest Thief 2020
Honest Thief 2020
Honest Thief 2020
Honest Thief 2020
Honest Thief 2020
Honest Thief 2020
Honest Thief 2020
Honest Thief 2020
Honest Thief 2020
Titulli origjinal Honest Thief
Vlerësimi IMDb 6 36,657 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 917 vota

Regjizori

Aktorët

Liam Neeson isTom Dolan
Tom Dolan
Kate Walsh isAnnie Wilkins
Annie Wilkins
Jai Courtney isJohn Nivens
John Nivens
Jeffrey Donovan isSean Meyers
Sean Meyers
Anthony Ramos isRamon Hall
Ramon Hall
Robert Patrick isSamuel Baker
Samuel Baker
Birol Tarkan Yildiz isBoss Mike (uncredited)
Boss Mike (uncredited)
Adam Teper isHotel Valet
Hotel Valet
Jose Guns Alves isBomb Squad Specialist
Bomb Squad Specialist
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

George Washington 2000
Godzilla: King of the Monsters 2019
Pearl Harbor 2001
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
Making Love 2000
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)