Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip

Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip

Grua Psikopate. Jetë e pakënaqshme.Mar. 13, 2015USA98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Don Champagne duket se i ka të gjitha: një biznes të suksesshëm, një shtëpi të bukur, fëmijë të përsosur dhe një grua po aq të përsosur. Fatkeqësisht, kur gruaja e tij Mona zbulon lidhjen klandestine të Donit me një shitëse të re të bukur, ajo pamje e jetës qiellore do të dalë jashtë kontrollit. Don do të kuptojë së shpejti se Mona nuk do të ndalet para asgjëje për të ruajtur bashkimin e tyre përrallor, ku pamja është gjithçka.

Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip
Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Home Sweet Hell
Vlerësimi IMDb 5.5 14,964 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 363 vota

Regjizori

Anthony Burns
Regjizori

Aktorët

Katherine Heigl isMona Champagne
Mona Champagne
Patrick Wilson isDon Champagne
Don Champagne
Madison Wolfe isAllison Champagne
Allison Champagne
Aiden Flowers isAndrew Champagne
Andrew Champagne
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Danny Boy (2021) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
Grimm (2003) me Titra Shqip
Uncle Frank 2020
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006