Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip

Hold the Dark (2018) me Titra Shqip

Sep. 22, 2018USA126 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ujk vret një djalë në një vend të largët të Alaskës. Një natyralist heton rastin dhe përfshihet në një treshe të rrezikshme me prindërit e viktimës.

Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hold the Dark
Vlerësimi IMDb 5.6 35,066 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 714 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Disclosure 1994
No Man of God (2021) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
Natasha 2007
The Bourne Identity 2002
Playing God (2021) me Titra Shqip
Echoes of Violence (2021) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
The Delta Force (1986)
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
The Exorcist III (1990) me Titra Shqip
Stowaway 2021