Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 2252 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip

Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip

Treshe vrasëse.Jun. 14, 2021United States100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8.7 7 vota

Përshkrimi i Filmit

Truproja Michael Bryce dhe vrasësi me pagesë Darius Kincaid, çifti më vdekjeprurës në botë, kthehen së bashku për një mision tjetër të rrezikshëm, ende i palicencuar dhe nën vëzhgim, Bryce është i detyruar të dalë në fushë nga gruaja edhe më e çmendur e Darius. Mashtruesja famëkeqe ndërkombëtare Sonia Kincaid. Kështu treshja do ta gjejë veten duke u ndeshur me një kriminel sa hakmarrës, aq edhe i fuqishëm, në sfondin e një komploti ndërkombëtar.

 

 

Disa fjalë më shumë

Drejtuar nga Patrick Hughes dhe shkruar nga Brandon dhe Philip Murphy duke filluar nga personazhet e krijuar nga Tom O’Connor, The Hitman’s Wife’s Bodyguard është vazhdimi i filmit The Hitman’s Bodyguard (2017) dhe sjell personazhet e Michael Bryce dhe Darius Kincaid, respektivisht trupërojë dhe ish-vrasës. I konsideruar si çifti më vdekjeprurës në botë, të dy kthehen së bashku për një tjetër mision të rrezikshëm. Ende i palicencuar dhe nën vëzhgim, Bryce detyrohet të kthehet në veprim nga gruaja e paqëndrueshme e Darius, artistja famëkeqe e arratisjeve Sonia Kincaid. Ndërsa Bryce shtyhet përtej kufijve të tij, treshja përfundon duke zbuluar një komplot ndërkombëtar të kurdisur nga një i çmendur sa hakmarrës aq edhe i fuqishëm.

 

Me drejtimin e fotografisë nga Terry Stacey, dizajnin e prodhimit nga Russell De Rozario, kostumet nga Stephanie Collie dhe muzikën nga Atli Örvarsson, Hitman’s Wife’s Bodyguard u prezantua kështu nga drejtori: “Nuk mund të mos pyesja se çfarë dreqin do i kishte ndodhur Michael Bryce pas aventurës që jetoi me Kincaid në filmin e parë. Suksesi i arritur në arka kontribuoi jo pak në dëshirën për t’u kthyer në punë me dy personazhet, midis të cilave u krijua një lloj dinamike familjare, si baba dhe bir. Në Hitman’s Wife’s Bodyguard kjo dinamikë merr më shumë formë me hyrjen e Kincaid, mashtrueses ndërkombëtare Sonia, në të cilën është e mundur të njohësh një figurë amtare anormale. Sonia do të ishte një grua mjaft e mirë dhe e dashur nëse nuk do të ishte ajo mania e saj ekstreme dhe më e paqëndrueshme se burri i saj, megjithëse ajo ka një mënyrë mjaft të mirë për të bërë paqe mes Bryce dhe Kincaid. Dhe le ta pranojmë: kimia midis Darius dhe Michael është e ngadaltë, pikë e fortë që të dy janë më shumë sesa thjesht një çift miqsh filmi. Ata janë si dita dhe nata: kaq shumë Darius është i guximshëm aq shumë Michael është obsesiv i detyruar. Vendosja e Sonia në mes nuk ka bërë asgjë tjetër përveç se e bën çdo moment shpërthyes “.

Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hitman's Wife's Bodyguard
Vlerësimi IMDb 6.5 5,957 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 92 vota

Regjizori

Aktorët

Ryan Reynolds isMichael Bryce
Michael Bryce
Samuel L. Jackson isDarius Kincaid
Darius Kincaid
Salma Hayek isSonia Kincaid
Sonia Kincaid
Antonio Banderas isAristotle Papadopolous
Aristotle Papadopolous
Frank Grillo isInterpol Agent
Interpol Agent
Tomi May isViktor
Viktor
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Star Wars: The Last Jedi 2017
Sound of Violence (2021)
Free Guy 2021 me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Vacation Friends (2021) me Titra Shqip
Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Game of Death (1978) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Species III 2004
Hollow Man II 2006