Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Hit & Run (2012) me Titra Shqip

Hit & Run (2012) me Titra Shqip

Një komedi që nuk e heq kurrë këmbën nga gazi.Aug. 22, 2012United States100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në sipërfaqe, Charlie Bronson (Dax Shepard) jeton një jetë të qetë me të dashurën e tij Annie (Kirstie Bell) në një qytet të vogël. Në të vërtetë, ai është ish-drejtuesi i një bande hajdutësh, i bllokuar për shkak të dëshmisë së tij dhe është pjesë e programit të mbrojtjes së dëshmitarëve. Kur Annie, e pavetëdijshme për të kaluarën e të dashurit të saj, duhet të shkojë në Los Angeles për të marrë punën e saj të ëndrrave, Charlie vendos ta shoqërojë atë pavarësisht nga rreziqet që mund të hasë. Gjatë rrugës, rruga e tyre bëhet gjithnjë e më e ndërlikuar dhe e rrezikshme dhe ata së shpejti e gjejnë veten të ndjekur nga Alex (Bradley Cooper), ish banda e Charlie-t që kërkon hakmarrje. I detyruar t’i zbulojë të kaluarën Annie, Charlie do të shtyhet gjithnjë e më poshtë për të shpëtuar jetën e saj.

Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hit & Run
Vlerësimi IMDb 6.1 35,049 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 405 vota

Regjizori

Dax Shepard
Regjizori

Aktorët

Kristen Bell isAnnie Bean
Annie Bean
Dax Shepard isCharles Bronson/Yul Perrkins
Charles Bronson/Yul Perrkins
Tom Arnold isRandy Anderson
Randy Anderson
Kristin Chenoweth isDebbie Kreeger
Debbie Kreeger
Michael Rosenbaum isGil Rathbinn
Gil Rathbinn
Jess Rowland isTerry Rathbinn
Terry Rathbinn
Carly Hatter isAngella Roth
Angella Roth
Bradley Cooper isAlex Dmitri
Alex Dmitri
Joy Bryant isNeve Tatum
Neve Tatum
Kal Bennett isCashier Mary Ann
Cashier Mary Ann
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Kid (1921) me Titra Shqip
Muppets Haunted Mansion (2021) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Happily 2021
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Mad Max: Fury Road (2015) me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip