Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Hit and Run (2009) me Titra Shqip

Hit and Run (2009) me Titra Shqip

Çdo aksident ka pasoja.Jan. 13, 2009United States84 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Mary një studente e kolegjit, mendon se ajo ka goditur dhe ka vrarë një mace me makinën e saj duke ngarë makinën e dehur nga një festë. Ajo është e tmerruar përtej fjalëve kur ajo kthehet në shtëpi dhe zbulon trupin pothuajse të vdekur të një njeriu të vendosur në parakolp të vetures së saj. E tmerruar dhe iracionale, Mary ballafaqohet me një sërë vendimesh që përcaktojnë fatin e saj.

Hit and Run (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hit and Run
Vlerësimi IMDb 4.3 4,092 vota
Vlerësimi TMDb 4.4 48 vota

Regjizori

Aktorët

Laura Breckenridge isMary Murdock
Mary Murdock
Kevin Corrigan isTimothy Emser
Timothy Emser
Megan Anderson isJane Emser
Jane Emser
Nitin Adsul isGas Station Attendant
Gas Station Attendant
Eric Zuckerman isFirst Street Mechanic
First Street Mechanic
Joe Hansard isQuarantine Guy
Quarantine Guy
Al Twanmo isNews Anchor
News Anchor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Revolver (2005)
Playhouse (2021) me Titra Shqip
Taxi Driver (1976)
Wildcat 2021
Silent Trigger 1996
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
My Name Is Bruce 2007
Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
86 Melrose Avenue (2021)
Shadow in the Cloud 2020
Security (2021) me Titra Shqip
Beneath a Sea of Lights 2020