Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Historias lamentables (2021) me Titra Shqip

Historias lamentables (2021) me Titra Shqip

Jun. 11, 2021Spain129 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër histori të ndryshme kanë personazhe fatkeqe si protagonistë, të ndërlidhur në mënyrë të pandërgjegjshme. Horacio befason mysafirët e tij me një reagim të papritur ndaj dhuratës së tyre. Bermejo përpiqet të arrijë në bregdet, por ngjarje të paparashikuara e shtyjnë atë drejt zonave të brendshme. Tina dhe Ayoub, një emigrant i ri, fillojnë një lidhje të papritur që do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë. Pasi akuzohet për përvetësim, Alipio punëson një kompani të specializuar në krijimin e alibive: strategjia përfundimisht do ta befasojë atë më shumë se kushdo tjetër.

Historias lamentables (2021) me Titra Shqip
Historias lamentables (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Historias lamentables
Vlerësimi IMDb 6.6 1,327 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Austin Powers in Goldmember 2002
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021
Bad Teacher (2011) me Titra Shqip
My Name Is Bruce 2007
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Rang De (2021) me Titra Shqip
Stuck Apart (2021)
Coming 2 America 2021
Luca (2021) me Titra Shqip