Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Hillbilly Elegy 2020

Hillbilly Elegy 2020

Inspired by a true story three generations in the making.Nov. 09, 2020United States117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

J.D. Vance, një ish-marins nga Ohajoja jugore dhe tani një student i juridikut në Yale, është në prag të gjetjes së punës së tij të ëndrrave kur një krizë familjare e detyron atë të kthehet në shtëpinë që u përpoq të harronte.

Hillbilly Elegy 2020
Hillbilly Elegy 2020
Hillbilly Elegy 2020
Hillbilly Elegy 2020
Hillbilly Elegy 2020
Hillbilly Elegy 2020
Hillbilly Elegy 2020
Hillbilly Elegy 2020
Titulli origjinal Hillbilly Elegy
Vlerësimi IMDb 6.7 35,808 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 572 vota

Regjizori

Ron Howard
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Draft Day (2014) me Titra Shqip
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Among Wolves (2010) me Titra Shqip
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip
Cruel Intentions 3 2004
The Dig (2021)
The Duel (2016) me Titra Shqip