Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Highlander: The Source (2007)

Highlander: The Source (2007)

In a world without end, their will is eternal. But a quest for the source of immortality will awaken the Guardian.Feb. 06, 2007United Kingdom86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bota po bie në kaos. Ndërsa ai endet në një qytet të rrënuar, Duncan MacLeod, Malësori, kujton kohë më të lumtura përpara se të linte dashurinë e jetës së tij… I pashpresë dhe i vetëm, MacLeod gjen rrugën e tij drejt një bande shokësh të pavdekshëm, përfshirë mikun e tij misterioz Methos, dhe një të vdekshëm, Watcher Joe Dawson. Së bashku, ky grup i vogël fillon një kërkim për të gjetur origjinën e të pavdekshmit të parë.

Highlander: The Source (2007)
Highlander: The Source (2007)
Titulli origjinal Highlander: The Source
Vlerësimi IMDb 3.1 9,144 vota
Vlerësimi TMDb 4 119 vota

Regjizori

Brett Leonard
Regjizori

Aktorët

Adrian Paul isDuncan MacLeod
Duncan MacLeod
Thekla Reuten isAnna Teshemka
Anna Teshemka
Cristian Solimeno isThe Guardian
The Guardian
Jim Byrnes isJoe Dawson
Joe Dawson
Stephen Wight isReggie Weller
Reggie Weller
Thom Fell isCardinal Giovanni
Cardinal Giovanni
Sakalas Uždavinys isSecurity Guard
Security Guard
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper 1993
Pandorum 2009
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
The Marksman 2005
Silent Trigger 1996
Seven Samurai 1954
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
Wolfwalkers 2020
The Vindicator (2020)
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip