Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
High Risk (1995) me Titra Shqip

High Risk (1995) me Titra Shqip

Ai Ridefinon Hakmarrjen.Jul. 12, 1995Hong Kong101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi u përpoq pa sukses për të shpëtuar gruan e tij, e vrarë nga një bandë e një bos i quajtur “The Doctor”, Kit Li punon privatisht si një truprojë dhe kundër-figurë për Frankie Lone, një aktor filmash veçanërisht frikacak i arteve marciale. Gjatë një vizite nga Frankie në ekspozitën e xhevahireve të kurorës së Rusisë në një hotel në Hong Kong, “Doktori” dhe banda e tij hyjnë në ndërtesë dhe po përgatiten të vjedhin gjërat e vlefshme: për Kit Li kjo mund të jetë rasti për të marrë hakmarrjen e tij …

High Risk (1995) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal 鼠膽龍威
Vlerësimi IMDb 6.1 4,013 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 82 vota

Regjizori

Wong Jing
Regjizori

Aktorët

Jet Li isKit Li
Kit Li
Jacky Cheung isFrankie Lone
Frankie Lone
Kelvin Wong isThe Doctor / David Wang
The Doctor / David Wang
Suki Kwan isLi's Wife
Li's Wife
Wu Ma isFrankie's Father
Frankie's Father
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Infinite (2021) me Titra Shqip
Any Questions for Ben? (2012) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
IP Man The Awakening Master (2021) me Titra Shqip
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014
Sniper: Special Ops 2016
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip