Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 301 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
He’s All That (2021) me Titra Shqip

He’s All That (2021) me Titra Shqip

Është radha e tij për një ndryshim.Aug. 27, 2021USA91 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Adoleshentja Padgett është një influencer. Kur prishja e marrëdhënies së saj poshtëruese bëhet virale, vajza e gjimnazit vendos të marrë një bast të rrezikshëm për të shpëtuar reputacionin e saj: duke e kthyer Cameron -in e vetmuar dhe të turpshëm në mbretin e ballos. Por gjërat ndërlikohen kur Padgett kupton se ajo me të vërtetë ka një ndjenjë për të.

He’s All That (2021) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
He’s All That (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal He's All That
Vlerësimi TMDb 6.9 182 vota

Regjizori

Mark Waters
Regjizori

Aktorët

Addison Rae isPadgett Sawyer
Padgett Sawyer
Tanner Buchanan isCameron Kweller
Cameron Kweller
Peyton Meyer isJordan Van Draanen
Jordan Van Draanen
Isabella Crovetti isBrin Kweller
Brin Kweller
Matthew Lillard isPrincipal Bosch
Principal Bosch
Kourtney Kardashian isJessica Miles Torres
Jessica Miles Torres
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

One More Kiss 1999
The Kid (1921) me Titra Shqip
Madame Claude 2021
Make It Happen 2008
A Million Ways to Die in the West (2014) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip
Man in Love (2021) me Titra Shqip
To All the Boys: Always and Forever 2021
Slate (2020) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
Funny People (2009) me Titra Shqip