Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Heroes Return (2021) me Titra Shqip

Heroes Return (2021) me Titra Shqip

Sep. 15, 2021China90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për të shpëtuar njerëzit e tyre, Wu Wei dhe Liu Xiao mbledhin ekipin e përkohshëm të veprimit special. Ata zbulojnë vendin ku mblidhen kriminelët dhe pengjet e tyre dhe luftojnë me dhunë kundër tyre.

Heroes Return (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 卸甲归来
Vlerësimi IMDb 5.3 24 vota
Vlerësimi TMDb 2 1 vota

Regjizori

Du Xiubin
Regjizori

Aktorët

Ray Lui isWu Wei
Wu Wei
Yuen Biao isGao Tianming
Gao Tianming
Raquel Xu isXu Zhilan
Xu Zhilan
Kathy Chow isZuo Manqing
Zuo Manqing
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Protégé (2021) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Avatar (2009)
Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip
The Vault 2021
Batman: Soul of the Dragon 2021
The Crow (1994) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2 2015
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip