Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 107 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Hero Dog: The Journey Home 2021

Hero Dog: The Journey Home 2021

Never fear the dangers you can't see.Mar. 14, 2021Canada90 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke kaluar një liqen me anije për t’u kthyer te familja e tij, Royce i verbër është bllokuar kur kapiteni i anijes papritmas sëmuret. Duke kërkuar ndihmë, Royce mbështetet te Chinook, një qen trim slitash që mund ta drejtojë ndërsa endet në shkretëtirë. Chinook do të thirret për të mbrojtur Royce nga pragje të pabesë, shkëmbinj të dhëmbëzuar dhe luanë të egër malor në atë që do të kthehet në një udhëtim të gjatë dhe heroik për të mbijetuar.

Hero Dog: The Journey Home 2021
Titulli origjinal Hero Dog: The Journey Home
Vlerësimi IMDb 4.8 225 vota
Vlerësimi TMDb 7 35 vota

Regjizori

Aktorët

Steve Byers isRoyce Davis
Royce Davis
John Tench isCaptain Walker
Captain Walker
Jeremy Ferdman isVan Driver
Van Driver
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aladdin (1992) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
Star Trek (2009) me Titra Shqip
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)