Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip

Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip

Jun. 10, 2005United States91 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeana është 25 vjeç dhe jeton në Sacramento. E vendosur në punën e saj dhe besnike ndaj një ideali romantik, ajo i beson shoqes së dhomës Caroline qëllimin e saj për të kaluar natën e parë të dashurisë me të dashurin e saj Tom. Ky i fundit, një reporter televiziv, i tregon një shoku kameraman me shqetësim se e dashura e tij është ende e virgjër. Sa keq që nuk e vuri re që ishte në transmetim live …

Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Her Minor Thing
Vlerësimi IMDb 5.3 1,620 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 12 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
It Takes Three (2021) me Titra Shqip
Barbershop 2002
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
#Lucky Number (2015)
Man in Love (2021) me Titra Shqip
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Half Brothers (2020)
Golden Arm (2021)
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip