Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 172 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Hemel (2012) me Titra Shqip

Hemel (2012) me Titra Shqip

Jan. 29, 2012Netherlands80 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hemel ndryshon partnerët seksualë aq shpejt sa babai i saj Gijs ndryshon të dashurat. Që kur nëna e saj vdiq, Hemel dhe Gijs kanë krijuar një marrëdhënie mos-pushtimi reciprok, të dy të pa interesuar për lidhjet që lidhin me njerëzit e tjerë për të mbushur zbrazëtinë e jetës së tyre, edhe nëse një buzëqeshje tallëse shfaqet në fytyrën e vajzës sa herë që babai lë dikë. Sidoqoftë, situata merr një kthesë të re kur midis Gijs dhe Sophie, pushtimi i tij i fundit, lind diçka më e thellë dhe ai vendos të shkojë në shtëpinë e saj, duke pretenduar se është nëna e Hemel.

Hemel (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hemel
Vlerësimi IMDb 5.7 1,468 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 19 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Lower City (2005) me Titra Shqip
After the Wedding 2006 me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Capote 2005 me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip