Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip

Heber Holiday (2007) me Titra Shqip

Yll qe shkelqenSep. 15, 2007United States98 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sierra Young është një histori në rritje, duke bërë 10 milion dollarë për foto. Ajo është gjithashtu një “plaçkë” e prishur, duke festuar gjithë natën, duke u ankuar në shesh xhirime, e paaftë për të performuar mirë.

Pas një hidhërimi, në të cilin ajo merr dy sy të zinj, drejtori e dërgoi atë në një klinikë rehabilitimi në një qytet të largët të Utah. Brenda një dite, ajo është arratisur dhe është marrë nga Nettie, i cili drejton një han. Sierra gjithashtu takon nipin e Nettie, Tyler, kreun e teatrit të komunitetit lokal. Sierra shpik një emër, i tregon Nettie një histori të egër dhe lexon për një pjesë në prodhimin e Tyler të “Zbutja e Njeriut”.

Ndërkohë, shoqëruesit e saj punësojnë një detektiv privat për ta gjetur. Në një qytet të vogël me njerëz të vërtetë, a do ta gjejë ajo veten e para?

Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shooting Star
Vlerësimi IMDb 3.3 107 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 2 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pixie 2020
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
Senior Moment 2021
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Soy Rada: Serendipity (2021) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Happily 2021