Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Heatstroke (2013) me Titra Shqip

Heatstroke (2013) me Titra Shqip

Dec. 19, 2013United States92 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një punëtore humanitare në Afrikën e Jugut përballet me një provë të rëndë mbijetese kur i dashuri i saj vritet nga tregtarët e armëve në një udhëtim kërkimor në shkretëtirën e shkretë të Afrikës së Jugut. E detyruar të kalojë territorin armiqësor e vetme, ajo duhet të mbrojë vajzën e saj kokëfortë adoleshente dhe të shmangë vrasësit.

Heatstroke (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Heatstroke
Vlerësimi IMDb 4.8 2,936 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 67 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dark Skies (2013) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip
The Good Son 1993
Burning Bright (2010)
Master (2021) me Titra Shqip
The X Files: I Want to Believe (2008) me Titra Shqip