Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip

Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip

Feb. 07, 2001United States87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shoku i Ty, J.J. e spiunon atë për një vrasje dhe vjedhje kokainë në Hong Kong në 1992. Gruaja e Ty, Rachel mund të jetë në bashkëpunim, kështu që, kur Ty del para kohe nga burgu si një gjest i vullnetit të mirë nga qeveria e re kontinentale e qytetit, ai nuk e merr mundimin ta takojë gruan. Por ajo e gjen atë në Kaliforninë Jugore për ta paralajmëruar se J.J. e do te vdekur.

Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Harold Robbins' Body Parts
Vlerësimi IMDb 4.8 91 vota
Vlerësimi TMDb 4 2 vota

Regjizori

Craig Corman
Regjizori

Aktorët

Richard Grieco isTy Kinnick
Ty Kinnick
Will Stewart isJ.J. Kemp
J.J. Kemp
Athena Massey isRachel Kinnick
Rachel Kinnick
Joyce Jimenez isInez Roxes
Inez Roxes
Teresa Loyzaga isLina Balang
Lina Balang
Jaime Fabregas isDr. Jose Garzon
Dr. Jose Garzon
Bob Soler isFerdinand Ibarra
Ferdinand Ibarra
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
The Beast 2020
Breathing Fire 1991
X2: X-Men United 2003
Out of Time (2003)
Elite Squad 2007
Tag (2018) me Titra Shqip
Logan 2017
Paycheck (2003) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
The Cure (2020)