Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Hard Hit (2021) me Titra Shqip

Hard Hit (2021) me Titra Shqip

Jun. 23, 202190 Min.
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë i fiksuar pas karrierës dhe punës fillon të rimendojë gjithçka që është e rëndësishme për të, kur një njeri i çmendur dhe i rrezikshëm vendos në rrezik jetën e familjes së tij.

Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 발신제한
Vlerësimi TMDb 8.3 9 vota

Regjizori

Kim Chang-ju
Regjizori

Aktorët

Jo Woo-jin isSeong-gyu
Seong-gyu
Jin Kyung isYoung-hee
Young-hee
Kim Ji-ho isYeon-soo
Yeon-soo
Jun Suk-ho isJeong-ho
Jeong-ho
Jung In-gi isVice president
Vice president
Ryu Seung-su isPolice chief
Police chief
Jung Ae-yeun isJeong-ho's wife
Jeong-ho's wife
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sicario (2015) me Titra Shqip
Fasten Your Seatbelts (2014) me Titra Shqip
IP Man The Awakening Master (2021) me Titra Shqip
The Paper Tigers 2021
Run Hide Fight (2021)
Star Wars: The Force Awakens 2015
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
The Last Frontier (2020)
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002
Sherni (2021) me Titra Shqip