Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Happy Family (2018) me Titra Shqip

Happy Family (2018) me Titra Shqip

Monster FamilyFeb. 09, 2018United Kingdom93 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Familja Wishbone nuk është aspak e lumtur. Në përpjekje për t’u rilidhur si familje, ata planifikojnë një natë argëtuese. Megjithatë, plani dështon kur ata mallkohen dhe të gjithë kthehen në përbindësha.

Happy Family (2018) me Titra Shqip
Happy Family (2018) me Titra Shqip
Happy Family (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Happy Family
Vlerësimi IMDb 4.8 4,411 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 225 vota

Regjizori

Holger Tappe
Regjizori

Aktorët

Emily Watson isEmma Wishbone (voice)
Emma Wishbone (voice)
Nick Frost isFrank Wishbone (voice)
Frank Wishbone (voice)
Jason Isaacs isDracula (voice)
Dracula (voice)
Jessica Brown Findlay isFay Wishbone (voice)
Fay Wishbone (voice)
Celia Imrie isCheyenne (voice)
Cheyenne (voice)
Catherine Tate isBaba Yaga (voice)
Baba Yaga (voice)
Ethan Rouse isMax Wishbone (voice)
Max Wishbone (voice)
Ewan Bailey isRenfield (voice)
Renfield (voice)
Jessica McDonald isSheila (voice)
Sheila (voice)
Isaac Rouse isJaydon (voice)
Jaydon (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

X-Men: Apocalypse 2016
Lilo & Stitch (2002) me Dublim Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Kong: Skull Island 2017
Shrek (2001) me Dublim Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
A Christmas Prince: The Royal Baby (2019) me Titra Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
Space Sweepers 2021
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) me Titra Shqip