Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 208 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Happy (2015) me Titra Shqip

Happy (2015) me Titra Shqip

Një brez që del nga edukimi i tij.Aug. 23, 2015France97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Florenti njëzet e tre vjeç, i biri i klasës së pasur në Paris, ëndërron të kthehet në Amerikë, ku ndoqi kolegjin. Një verë ai takon Alessia, një të re amerikane e humbur në rrugët e Parisit. Duke udhëtuar së bashku nga Parisi në Normandi, ata eksplorojnë pasionet e tyre, por gjithashtu zbulojnë dallimet e tyre të kundërta. Në një udhëkryq vendimtar në jetën e tyre, ata do të zbulojnë anë të reja të vetes ndërsa përpiqen të kuptojnë se cilët janë personalisht, profesionalisht dhe seksualisht.

Happy (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Happy
Vlerësimi IMDb 4.9 229 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 10 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Infinite (2021) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Vault (2019) me Titra Shqip
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Ararat 2002
The Kid (1921) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Disclosure 1994
The New World (2005) me Titra Shqip