Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Happiest Season 2020

Happiest Season 2020

This holiday, everyone's secrets are coming out.Nov. 26, 2020United States102 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Takimi me familjen e të dashurës suaj për herë të parë nuk është kurrë i lehtë. Të mendosh për t’i propozuar martesë asaj në darkën vjetore të Krishtëlindjes është edhe më e ndërlikuar, veçanërisht nëse askush nga anëtarët e familjes nuk e di që vajzat janë lesbike. Kështu që kur zbulon se Harper e mbante të fshehtë lidhjen e tyre, Abby fillon të vërë në dyshim marrëdhënien me personin që dëshironte dhe mendonte se e njihte plotësisht.

Happiest Season 2020
Happiest Season 2020
Happiest Season 2020
Happiest Season 2020
Happiest Season 2020
Happiest Season 2020
Happiest Season 2020
Happiest Season 2020
Happiest Season 2020
Happiest Season 2020
Titulli origjinal Happiest Season
Vlerësimi IMDb 6.6 28,970 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 579 vota

Regjizori

Clea DuVall
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Desire (2011) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
Brahman Naman (2016) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
He’s All That (2021) me Titra Shqip
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
Drift GTR (2008) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
Malcolm & Marie 2021
Moving McAllister (2007) me Titra Shqip