Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip

Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip

Përrallë klasike. Kthesë e re.Jan. 17, 2013USA88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar pesëmbëdhjetë vjet që kur Hansel dhe motra e tij e vogël Gretel arritën të iknin nga shtëpia e bukës së sheqerit ku ata kishin qenë të burgosur. Me kalimin e kohës, të dy vëllezërit janë specializuar në gjuetinë e shtrigave, duke u dëshmuar si gjuetarë të shkëlqyer të bujarisë dhe luftëtarë ekspertë mbi të cilët asnjë magji nuk duket të ketë efekt. Të thirrur nga Kryetari i Bashkisë së Habsburgut për një mision delikat, ata e gjejnë veten duke gjetur shtrigën e tmerrshme Muriel, e cila planifikon të rrëmbejë një numër të madh fëmijësh për t’u sakrifikuar gjatë mbledhjes së Hagës së Gjakut dy ditë më vonë. Për të vënë çelësin në veprat e Hansel dhe Gretel, megjithatë, ekziston Sherif Berringer, një njeri me metoda brutale që ka në mendje për të kapur Muriel në mënyrën e tij.

Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Hansel & Gretel: Witch Hunters
Vlerësimi IMDb 6.1 199,643 vota
Vlerësimi TMDb 6 5,596 vota

Regjizori

Tommy Wirkola
Regjizori

Aktorët

Thomas Mann isBen Wosser
Ben Wosser
Zoë Bell isTall Witch
Tall Witch
Joanna Kulig isRed Haired Witch
Red Haired Witch
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fighting Fish (2012) me Titra Shqip
Godzilla: King of the Monsters 2019
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Get the Goat 2021
Censor (2021) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
The Paper Tigers 2021
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip