Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Halloween 2007

Halloween 2007

Evil has a destiny.Aug. 31, 2007United States109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi u burgos për 17 vite të gjata në një çmendinë dhe mori kujdesin (e padobishëm) të Dr. Sam Loomis, Michael Myers – tani një i rritur dhe ende shumë i rrezikshëm – arratiset dhe menjëherë drejtohet në vendlindjen e tij, Haddonfield në Illinois, ku ai dëshiron të gjej motren e tij te vogel. Kushdo që kalon rrugën e tij rrezikon jetën e tij …

Halloween 2007
Halloween 2007
Halloween 2007
Halloween 2007
Halloween 2007
Titulli origjinal Halloween
Vlerësimi IMDb 6.1 110,355 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,531 vota

Regjizori

Rob Zombie
Regjizori

Aktorët

Tyler Mane isMichael Myers
Michael Myers
Daeg Faerch isMichael Myers (young)
Michael Myers (young)
Sheri Moon Zombie isDeborah Myers
Deborah Myers
Danielle Harris isAnnie Brackett
Annie Brackett
Brad Dourif isSheriff Leigh Brackett
Sheriff Leigh Brackett
William Forsythe isRonnie White
Ronnie White
Kristina Klebe isLynda van der Klok
Lynda van der Klok
Hanna Hall isJudith Myers
Judith Myers
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Superdeep (2020) me Titra Shqip
Hannibal 2001
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Wrong Turn 2003
Cooties (2014)
The New Mutants 2020
Initiation (2021)
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Species II 1998
For the Sake of Vicious (2021)
Pandorum 2009